Москва відповіла на звинувачення України в Гаазі черговою істерикою

Зовнішньополітичне відомство країни-агресора наполегливо бреше про таку собі "громадянську війну", нібито розв'язану Києвом, хоча увесь світ вже давно знає про постачання важкого озброєння і живої сили з РФ

Москва відповіла на звинувачення України в Гаазі черговою істерикою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Представники Російської Федерації на слуханнях в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі (Нідерланди) мають намір доводити недостатність юрисдикції відповідного органу для розгляду судової справи “Україна проти РФ”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу зовнішньополітичного відомства країни-агресора.

РФ спробує довести відсутність юрисдикції за кількома підставами. Зокрема, Москва заперечує сам факт спору між країнами за згаданими конвенціями і хоче обґрунтувати той факт, що Україна намагається залучити механізми вирішення спору для досягнення політичних цілей.

Крім того, дипломати нарікають на нібито неготовність Києва виконати процесуальні умови, які, згідно зі згаданими конвенціями, необхідно дотримати ще до звернення в МУС.

Кремль наполягає, що природа звинувачень на адресу РФ і суперечки, що виникли на основі розбіжностей між двома країнами, не мають відношення до жодної з конвенцій. Москва також продовжує відкрито брехати про нібито “громадянську війну” на Донбасі, незважаючи на безліч прямих доказів військової агресії Росії по відношенню до іншої суверенної країни.

“Розв’язана Києвом “громадянська війна” не регулюється Міжнародною конвенцією про боротьбу з фінансуванням тероризму, а претензії Києва про анексію Криму в Росією не можуть бути пред’явлені на підставі Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації”, – заявили в МЗС.

Відзначимо, 3-7 червня 2019 року в Гаазі призначені слухання Міжнародного суду ООН у справі про порушення Росією конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Нагадаємо, раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров відзначився вельми дивною поведінкою, “привітавшись” з мікрофоном.

Джерело: Народна Правда