Миротворець поповнив “Чистилище” ще одним топ-пропагандистом Кремля

Миротворець поповнив “Чистилище” ще одним топ-пропагандистом Кремля
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відомий російський пропагандист Володимир Познер став новим членом «Чистилища» українського сайту «Миротворець» за незаконне відвідування Криму.

Познер літав на літаку на окупований Росією півострів і повернувся назад до Москви, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на дані сайту «Миротворець».

В резюме українського сайту, де збирають дані про іноземців, які порушили закони України, зокрема зазначається:

«Свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим. Участь у пропагандистських заходах Росії проти України. Участь у спробах легалізації анексії АР Крим».

Миротворець поповнив “Чистилище” ще одним топ-пропагандистом Кремля

Сам Познер вже встиг прокоментувати ситуацію російським ЗМІ:

«Прилетів, провів засідання журі, полетів. Все. Вочевидь, це і послужило приводом для включення мене в цей список. Коментарів у мене немає. Коментувати дурниці – справа порожня. Ворог я України? Звичайно, ні. Буду я страждати від того, що мені заборонено в’їзд до України? Теж ні», – пояснив російський журналіст своє ставлення до потрапляння його імені в «Чистилище» сайту «Миротворець».

Нагадаємо, що раніше шість представників російського кінематографа потрапили в базу злочинців «Миротворця» після зйомок в окупованому Криму. Так, у списках опинилися Емілія Співак, Єлизавета Арзамасова, Любов Матюшина, Дмитро Бєдєрін та інші.

Джерело: Народна Правда