Куля прошила сидіння: наслідки ворожої атаки на Донбасі потрапили на фото

Куля прошила сидіння: наслідки ворожої атаки на Донбасі потрапили на фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

В зоні бойових дій на Донбасі бойовики обстріляли автомобіль капелана ЗСУ.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Facebook 93-ї ОМБр “Холодний Яр”.

«Ось такий привіт від “братського народу” днями отримав наш капелан Олександр Петрушкевич. ін розповів, що перебував у хлопців на одній із позицій. Раптом у другій половині дня почався обстріл – били як зі стрілецької зброї, так і з автоматичного міномету “Волошка”. Машина під час обстрілу була припаркована, за кермом, на щастя, нікого не було», – наголошується в повідомленні.

«Ворожа куля пройшла у скло біля пасажирського сидіння й вилетіла з іншого боку, повністю вибивши скло біля водійського сидіння. “По-перше, хочу нагадати кожному з нас, що війна продовжується і не тільки із стрілецької зброї. По-друге, ми всі побачили Божу славу та присутність у нашому житті. Якщо ми молимось та довіряємо Богові, Він відповідає на наші молитви та прохання”, – написав про подію капелан».

Куля прошила сидіння: наслідки ворожої атаки на Донбасі потрапили на фото Куля прошила сидіння: наслідки ворожої атаки на Донбасі потрапили на фото

Куля прошила сидіння: наслідки ворожої атаки на Донбасі потрапили на фото

Нагадаємо, 2 червня бойовики терористичної організації “ДНР”, що повністю підконтрольна владі Російської Федерації, в черговий раз обстріляли житлові квартали села Веселе, що в Волноваському районі Донеччини. Окупанти випустили снаряд з протитанкового ракетного комплексу, що розірвався у дворі місцевого жителя, який отримав поранення.

Джерело: Народна Правда