Вбивство Вороненкова: Максакова озвучила ім’я замовника

Оперна співачка відкидає версію українського слідства, за якою до вбивства Вороненкова причетний її колишній чоловік Володимир Тюрін

Вбивство Вороненкова: Максакова озвучила ім’я замовника
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Вдова екс-депутата Державної думи РФ Дениса Вороненкова Марія Максакова знову заявила, що причетним до вбивства її чоловіка може бути колишній співробітник Слідчого комітету Росії Денис Панаітов.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Максакова заявила в ефірі телеканалу НТВ.

Оперна співачка відкидає версію українського слідства, згідно з якою до вбивства Вороненкова причетний її колишній чоловік Володимир Тюрін. За її словами, Панаітов вирішив питання нерухомості. Максакова стверджує, що напередодні вбивства Вороненкова, екс-депутат Державної думи РФ домовився обмінятися елітною нерухомістю з Панаітовим – той віддавав свою квартиру в центрі Києва, а депутат — квартиру в Москві-Сіті.

Максакова розповідає, що пропала донька Вороненкова від першого шлюбу Катерина, яка виступала посередником при угоді. Вона, за словами вдови, вживала наркотики і психотропні речовини, Панаітов, користуючись її станом, підсунув розписку про те, що дівчина отримала 38 мільйонів рублів.

Нагадаємо, в 2018 році група невідомих намагалася захопити квартиру вдови колишнього депутата Державної думи РФ Дениса Вороненкова Марії Максаковою, розташовану на бульварі Шевченка в Києві.

Пізніше вдова повідомляла, що до захоплення причетні люди Панаітова. Вона стверджувала, що він обманним шляхом переписав на себе московське житло вартістю в 2 мільйони доларів, не сплативши за нього жодної  копійки. Квартира у Москві потрапила у його володіння 22 березня 2017 року, тобто за добу до вбивства Вороненкова.

Джерело: Народна Правда