Лише один продукт: фітнес-тренер розповіла, що треба виключити з раціону для схуднення

Аніта Луценко порадила відмовитися від хліба всім, хто хоче скинути зайву вагу

Лише один продукт: фітнес-тренер розповіла, що треба виключити з раціону для схуднення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Відома українська фітнес-тренер Аніта Луценко, яка сама колись неймовірно схудла після пологів, поділилася власним рецептом схуднення і порадила виключити зі свого раціону хліб.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона розповіла в інтерв’ю журналу Cosmopoliten.

За словами Луценко, щоб в короткий термін скинути кілька зайвих кілограмів, потрібно перестати їсти хліб, причому будь-який.

«Прибрати з раціону будь-який хліб, будь-якого кольору і ціни. Можна лише  з’їсти кілька хлібців або бездріжджовий цільнозерновий», – радить Луценко.

За словами експерта, хліб в будь-якому вигляді провокує ожиріння і зайву вагу. Тренер назвала свою пораду універсальною  для всіх, хто хоче схуднути.

Водночас, багато дієтологів переконані, що немає заборонених продуктів, оскільки  вся справа полягає лише у їх  кількості. Але в більшості своїй, всі вони погоджуються з Анітою Луценко і  радять вживати цільнозерновий бездріжджовий хліб.

Нагадаємо, дієтологи спростували популярні міфи  щодо продуктів, які називають ворогами гарної фігури,  і реабілітували макаронні вироби, картоплю і солодощі  –  насправді вони не такі шкідливі, як ми думаємо.

Джерело: Народна Правда
загрузка...