У Мінську зробили скандальну заяву щодо майбутнього Донбасу: мережа вибухнула

У мережі обговорюють ініціативу Леоніда Кучми

У Мінську зробили скандальну заяву щодо майбутнього Донбасу: мережа вибухнула
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На наступному засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську буде обговорена пропозиція представника України Леоніда Кучми про зняття економічної блокади з окупованих Росією районів Донбасу.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік.

Loading...

«Пропозицію (зняти економічну блокаду – НП) було зроблено від пана Кучми, і це було підтримано учасниками з ОРЛО і ОРДО. Це буде на розгляді в економічній підгрупі наступного разу», — зазначив він.

Разом із тим, прес-служба президента України повідомляє, що Кучма планує обговорити «економічні проблеми» Донбасу на нараді 6 червня з міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадієм Зубком. Зокрема, обговорення торкнеться водопостачання окупованого Донбасу.

Ініціативу Кучми активно обговорюють у мережі.

“Солдати будуть в окопах під обстрілами, а повз поїзди з вугіллячком “чухають”, плюс бабло дирявим на утримання “народної міліції” і російської окупаційної адміністрації. Документи на товари з дировскими печатками, гербами, прапорами … Серйозно?”, – пише один з користувачів.

“Нові обличчя, нові ініціативи”, – іронізує ще один користувач.

“Боюся уявити їх наступний крок”, – додає ще один коментатор.

У Мінську зробили скандальну заяву щодо майбутнього Донбасу: мережа вибухнула У Мінську зробили скандальну заяву щодо майбутнього Донбасу: мережа вибухнула У Мінську зробили скандальну заяву щодо майбутнього Донбасу: мережа вибухнула

Нагадаємо, 5 червня, під час засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську сторони домовилася про підготовку нового перемир’я на окупованому Донбасі і визначила терміни розведенні сил у Станиці Луганській.

Джерело: Народна Правда
загрузка...