Чому не можна їсти багато яєць: озвучено смертельну небезпеку

Одне середнє яйце містить близько 186 мг холестерину - 62% добової норми, яка може коливатися від 100 до 300 мг

Чому не можна їсти багато яєць: озвучено смертельну небезпеку
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Надмірне вживання яєць може призвести до передчасної смерті.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі MedicalXpress.

Loading...

Американські вчені провели аналіз даних про спосіб життя і харчування 30 тисяч осіб протягом 31 року. Виявилося, що любов до яєць збільшує ризик серцево-судинних захворювань. У всьому винен холестерин, який міститься в яйцях (в жовтку, білок – це в основному протеїн).

Міністерство сільського господарства США зазначає, що одне велике яйце містить близько 200 міліграмів холестерину. При цьому експерти кожні додаткові 300 мг холестерину пов’язують з підвищенням ризику серцево-судинних захворювань на 17%. При цьому підвищується ризик передчасної смерті на 18%.

Нагадаємо, лікарі-дієтологи розповіли про простий дієті, яка допомагає схуднути, і зруйнували популярні в мережі міфи про користь деяких продуктів.

Також повідомлялося, що завдяки унікальному хімічному складу грейпфрута, він допомагає спалювати зайвий жир, оскільки нарингін, що міститься в цитрусе, допомагає виводити зайву воду з організму, в результаті чого відбувається спалювання жирів, а також очищення від токсинів і шлаків.

Дієтолог Анна Галіцина радила тим, хто стежить за власною вагою і хоче залишатися струнким, краще повністю виключити міцний алкоголь зі свого життя.

Джерело: Народна Правда
загрузка...