Припинення вогню у відповідь на Донбасі: Кучма зробив важливе уточнення

Кучма підкреслив, що вогонь у відповідь потрібно завжди давати, коли йдуть бойові дії на відповідній території, де немає населених пунктів

Припинення вогню  у відповідь на Донбасі: Кучма зробив важливе уточнення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Представник України в Тристоронній контактній групі (ТКГ), другий президент України Леонід Кучма зазначає, що українська сторона не повинна відповідати на провокаційні обстріли у разі, якщо вони здійснюються з боку цивільних об’єктів.

Про це він повідомив на прес-конференції в Адміністрації президента України, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Є ще одна проблема – це провокаційні обстріли, коли приїжджає якась установка або в дитячий сад, або до якогось житлового будинку, або взагалі в населений пункт і веде обстріл нашої території. Скажіть, будь ласка, ми можемо, якщо бачимо, що це відбувається, наприклад, з дитячого саду, давати відповідь?”, – сказав він.

Кучма підкреслив, що у відповідь вогонь потрібно завжди давати, коли йдуть бойові дії на відповідній території, де немає населених пунктів і т. д.

Відповідаючи на уточнююче питання журналістів про те, чи пропозицію української сторони в тому, щоб не відповідати на обстріл тільки в тих випадках, коли вони йдуть з боку цивільних об’єктів, Кучма сказав: “Абсолютно. Коли ми чітко розуміємо, що це провокаційні обстріли”.

Нагадаємо, 3 червня Володимир Зеленський призначив Кучму представником України в Контактній групі з Донбасу.

Джерело: Народна Правда