Зеленський цікаво відповів на петицію про його відставку

За його словами, він відчуває себе непогано

Зеленський цікаво відповів на петицію про його відставку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У четвер, 6 червня, президент України Володимир Зеленський відреагував на петицію на сайті Адміністрації президента про свою відставку – він залишив відповідь з поясненням, чому не може покинути пост.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

За словами президента, в даний час немає законних підстав для дострокового припинення його повноважень як глави держави. Зокрема, Зеленський зазначив, Конституція України чітко визначає умови, при яких президент країни повинен покинути свій пост достроково: 1) відставка; 2) неможливість виконувати свої повноваження за станом здоров’я; 3) усунення з посту в порядку імпічменту; 4) смерть.

“З об’єктивних і, сподіваюся, зрозумілих вам причин покинути свій пост відповідно до пунктів 1, 2 і 4 я не можу. По-перше, я не можу знехтувати волею 73% виборців, які взяли участь у голосуванні в другому турі виборів президента України і які підтримали мою кандидатуру. По-друге, я, звичайно, втомлююся (особливо в старому офісі з привидами комунізму в шафах), але в цілому непогано себе почуваю. І планую і надалі підтримувати хорошу фізичну форму”, – підкреслив Зеленський.

У той же час він запропонував підписантам петиції за його відставку вимагати у народних депутатів України якнайшвидшого голосування за проект закону “Про спеціальну процедуру усунення президента України з поста (імпічмент)”, який він подав до Верховної Ради 29 травня.

Зеленський цікаво відповів на петицію про його відставку

Нагадаємо, раніше глава Адміністрації президента Андрій Богдан прокоментував петицію за відставку чинного президента Володимира Зеленського.

Джерело: Народна Правда