Популярну авіакомпанію в Україні позбавили права на перельоти: що сталося

Авіакомпанії "ЯнЕйр" тимчасово зупинили дію сертифікату на польоти

Популярну авіакомпанію в Україні позбавили права на перельоти: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Після проведення перевірки Державною авіаційною службою організації діяльності української авіакомпанії “ЯнЕйр” виявлено низку серйозних зауважень щодо роботи компанії, в зв’язку з чим Державіаслужба ухвалила рішення пропризупинення дії  сертифіката експлуатанта.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  йдеться в повідомленні прес-служби Державної авіаційноїслужби України.

“За результатами комплексної інспекційної перевірки авіакомпанії «ЯнЕйр» Державіаслужба виявила низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів”, – йдеться в повідомленні.

У зв’язку з виявленими порушеннями, рішенням комісії з питань сертифікації експлуатантів Державіаслужби призупинено дію сертифіката експлуатанта авіакомпанії «ЯнЕйр»з 00:00 UTC (03:00 за київським часом) 07.06.2019 року.

Як пояснили в Державіаслужбі,  сертифікат “ЯнЕйр” може бути відновлений після усунення компанією недоліків та на підставі висновків акта інспекційної перевірки, що свідчитиме про здатність авіаперевізника забезпечувати належний рівень безпеки.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України заборонив нерегулярні авіарейси між Україною та Росією.

Раніше в Міністерстві інфраструктури України склали рейтинг пунктуальності українських і зарубіжних авіаційних компаній, що здійснюють польоти з українських аеропортів. У 2018 року рейтинг найбільш пунктуальних авіакомпаній очолили українська компанія “Роза вітрів” та італійський перевізник Alitalia.

Джерело: Народна Правда