З’явилися погані новини про стан Барі Алібасова

6 червня Алібасову виповнилося 72 роки

З’явилися погані новини про стан Барі Алібасова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Стан Барі Алібасова, який потрапив до реанімації після того, як випив рідину для прочищення труб прямо з пляшки. істотно погіршився.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Telegram-канал Mash.

За інформацією видання, Барі Алібасова підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Він як і раніше знаходиться в стані медикаментозної коми.

Як відомо, Алібасова відвезли до реанімації після того, як він помилково випив замість соку рідину для прочищення труб «Крот». Він отримав четвертий (максимальний) опік стравоходу, опік шлунку другого ступеня і дихальних шляхів.

Останні новини про стан Барі Алібасова:

Алібасова ввели у штучну кому — так званий медикаментозний сон. Що далі робитимуть лікарі, поки точно невідомо. Прес-секретар музиканта Вадим Горжанкін припускає, що Алібасов пробуде в такому стані мінімум добу. Також повідомлялося, що його оперуватимуть  –  трахеостомія.

Адвокат Сергій Жорін повідомляв, що Барі Алібасов встиг обзавестися заповітом. Свою  дев’ятикімнатну квартиру загальною площею 220 квадратних у Мерзляковському провулку він залишає своєму синові. А земельну ділянку на Рубльовському, вартість якої сягає майже $500 тисяч, акції та цінні папери дістануться Лідії Федосєєвої-Шукшиної (дружині).

У Лідії Федосєєвої-Шукшиної почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, після того, як її чоловік Барі Алібасова опинився в реанімації. У Шукшиної хворе серце і у неї «прокинулася» миготлива аритмія.

Джерело: Народна Правда