Американці показали українським морякам, як користуватись катерами

Американці підготували прикордонний загін

Американці показали українським морякам, як користуватись катерами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українські військові оперативного реагування Дозор вчилися керувати катерами Safe Boat 27, подарованими американцями.

Про це повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Бійці 10-го окремого загону оперативного реагування Дозор отримали від американських інструкторів сертифікати про проходження навчально-тренувального курсу “Small Boat Operations”.

Під час навчання спецназівці загону з допомогою американських фахівців вчилися керувати катерами Safe Boat 27, отриманими прикордонною службою за сприяння посольства США в Україні. Навчання проходили на протязі місяця.

Військовослужбовцями на практиці були відпрацьовані елементи рятувальних та штурмових операцій. Також відпрацьовані варіанти рішень нестандартних ситуацій на воді. Свої вміння використання та експлуатації катерів Safe Boat 27 бійці Дозору продемонстрували в Києві на Дніпрі.

Крім вмінь з управління плавзасобами, спецназівці показали доставку і висадку оперативних спецгруп та інших операцій, які необхідні для охорони державного кордону.

Нагадаємо, раніше військовослужбовці підрозділів Донецького прикордонного загону зі складу Об’єднаних сил провели навчання по виконанню бойових завдань по охороні та обороні узбережжя Азовського моря.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...