Бойовики “ЛНР” труять жителів ЄС “паленим” алкоголем: РФ допомагає

Схема постачання фальсифікату до Європи курирується ФСБ РФ, - журналісти

Бойовики “ЛНР” труять жителів ЄС “паленим” алкоголем: РФ допомагає
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У т.зв “ЛНР” на підприємстві “ЛугаНова” виробляють алкогольний фальсифікат, який через Росію та Білорусь постачають до Європи.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Білоруський партизан.

Loading...

Зазначається, що кількості виробленого фальсифікату вистачає, не лише щоб задовольнити внутрішній ринок, але й на те, щоб постачати його за межі “ЛНР”.

При цьому, схема відома ФСБ РФ, яка не лише не перешкоджає постачати небезпечний алкоголь до ЄС, а навіть, за словами журналістів, курирує цю схему.

У місті Луганськ продукція підприємства “ЛугаНова” на автомобільному вантажному транспорті відправляється через українсько-російський кордон до м. Смоленськ, де товар оформляється як продукт російського виробництва і отримує відповідний сертифікат.

Після цього продукцію у Росії продають китайській фірмі-посереднику “CRYSTAL-C Investment Limited”. Але він постачається не у Китай, а через територію Білорусі до Литви на логістичний склад у місті Тракай. Далі контрабанду доправляють до складів офшорної компанії “LARKDALE CONSTRUCTION LLP”.

З Литви контрафакт перевозять до Великої Британії, не сплачуючи податки та митні збори. Там він реалізується роздрібними партіями через місцевих бізнесменів, британських громадян.

Нагадаємо, раніше бойовик “ЛНР” з Росії відверто розповів, чому та за які гроші приїжджав вбивати українців.

Джерело: Народна Правда