Ледве стоїть на ногах: з’явилися нові дані про стан затриманого в РФ журналіста і відео з ним

Голунова вирішили доставити в 71-шу міську лікарню з поліції для медичного обстеження

Ледве стоїть на ногах: з’явилися нові дані про стан затриманого в РФ журналіста і відео з ним
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Лікар бригади швидкої допомоги, яка доставила в лікарню обвинуваченого в замаху на збут наркотиків кореспондента “Медузи” Івана Голунова, повідомив про пошкодження, виявлені у журналіста.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Інтерфакс“.

Loading...

“Гематома потиличної області волосистої частини голови, множинні садна грудної клітки на передній і задній поверхні, забій 10-11 ребра, підозра на закриту черепно-мозкову травму і підозра на струс головного мозку”, – сказав він.

Раніше в суботу голова редакційної ради “Нової газети” Дмитро Муратов повідомив “Інтерфаксу”, що Голунова вирішили доставити в 71-ю міську лікарню з поліції для медичного обстеження.

У столичному главку МВС пояснили, що затриманий журналіст був направлений у лікарню для огляду після скарг на самопочуття.

Нагадаємо, Івана Голунова затримали 6 червня. Стосовно нього порушили кримінальну справу про замах на збут наркотиків у великому розмірі. Журналіст звинувачення заперечує, він стверджує, що наркотики підкинули. Після затримання Голунову понад 12 годин не дозволяли викликати адвоката. У поліції журналіста побили, після чого не дозволили викликати швидку допомогу.

Джерело: Народна Правда