Отруєння Барі Алібасова: митець все ще в реанімації

Лікарі оцінюють стан продюсера як важкий

Отруєння Барі Алібасова: митець все ще в реанімації
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Відомий російський продюсер та музикант Барі Алібасов після випадкового отруєння рідиною для промивки труб, все ще перебуває у реанімації, лікарі оцінюють його стан як важкий.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РИА Новости, про самопочуття Алібасова розповіли в інституті швидкої допомоги імені Скліфосовського.

“Стан поки важкий, температура ввечері була 36,6, вранці 36,8, він поки ще в реанімації”, — зазначили медики.

Як відомо, Алібасова відвезли до реанімації після того, як він помилково випив замість соку рідину для прочищення труб «Крот». Він отримав четвертий (максимальний) опік стравоходу, опік шлунку другого ступеня і дихальних шляхів.

Алібасова ввели у штучну кому — так званий медикаментозний сон. Що далі робитимуть лікарі, поки точно невідомо. Прес-секретар музиканта Вадим Горжанкін припускає, що Алібасов пробуде в такому стані мінімум добу. Також повідомлялося, що його оперуватимуть  –  трахеостомія.

Адвокат Сергій Жорін повідомляв, що Барі Алібасов встиг обзавестися заповітом. Свою  дев’ятикімнатну квартиру загальною площею 220 квадратних у Мерзляковському провулку він залишає своєму синові. А земельну ділянку на Рубльовському, вартість якої сягає майже $500 тисяч, акції та цінні папери дістануться Лідії Федосєєвої-Шукшиної (дружині).

У Лідії Федосєєвої-Шукшиної почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, після того, як її чоловік Барі Алібасова опинився в реанімації. У Шукшиної хворе серце і у неї «прокинулася» миготлива аритмія.

Джерело: Народна Правда