Ветеран знищив прес-секретаря Зеленського через звинувачення ЗСУ

Трєгубов підкреслив, що українська артилерія б'є лише прицільно, і вже давно знає, в яку сторону і як стріляти, а саму Мендель він звинуватив в не просто провокації, а у відвертій брехніщодо війни на Донбасі

Ветеран знищив прес-секретаря Зеленського через звинувачення ЗСУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Звинувачення прес-секретаря президента України Володимира Зеленського Юлії Мендель на адресу артилерійських підрозділів Збройних сил України про нібито вбивства військовими мирних жителів під час ведення вогню у відповідь по бойовиках терористичних організацій “ДНР” та “ЛНР”, що повністю контролюються керівництвом Російської Федерації, що розташовують свої вогневі позиції біля цивільних об’єктів з метою провокації, викликало суспільний резонанс.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Наприклад, ветеран і головний редактор “Петро і Мазепа” Віктор Трегубов обурений і підкреслює, що ЗСУ не відповідає на вогонь бойовиків, якщо ті перебувають поблизу житлових будинків, шкіл або лікарень.

“Можливо, в фази активних бойових дій 2014-го року ще щось можна було якось витягти схоже на влучання у цивільні об’єкти (але й тоді не прицільно, а через промахи). Але в 2019 році говорити, що, мовляв, арта працює по цивільним, щоб вибити ворожий міномет – не помилка і не альтернативне трактування, а просто відверта брехня”, – підкреслив він.

В свою чергу волонтер Олександр Карпюк (Серж Марко) також розкритикував подібні заяви з боку оточення новообраного президента України.

“Артилеристи завжди знають, куди стріляють. Оскільки стріляють по координатам, які накладаються на карти. А на картах прекрасно видно, школа там, дитячий садок або інший інфраструктурний об’єкт в якому можуть бути скупчення людей. І в такому разі приймається рішення про заборону вогню , щоб не викликати жертв серед мирного населення”, – написав волонтер.

Нагадаємо, раніше Мендель звинуватила ЗСУ у ненавмисних вбивствах мирних жителів в результаті ведення українською армією вогню у відповідь на Донбасі.

Джерело: Народна Правда