Відпустка скоро: українцям порадили, як не зіпсувати собі відпочинок

Як правильно вибрати туроператора і уникнути проблем у відпустці

Відпустка скоро: українцям порадили, як не зіпсувати собі відпочинок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Правильна підготовка до відпустки допоможе уникнути тривалих очікувань в аеропортах та інших форс-мажорів, які відбуваються з вини операторів. На що потрібно звертати увагу при виборі туру і до яких пропозицій варто поставитися з підозрою.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це в ефірі ObozTV розповів провідний експерт у сфері туризму Олександр Новиковський.

Loading...

“Потрібно готуватися заздалегідь, а не з сьогодні на завтра. Якщо ви почнете хоча б за тиждень, то зможете отримати за цей час масу інформації: про оператора, агента, країні і т. д.”, – говорить експерт.

Він не радить вибирати тур “по картинці” або “подешевше”.

За словами Новіковського, привабливі пропозиції в тих же Телеграм-каналах, потрібно перевірити: наскільки ця інформація відповідає дійсності? Хто ці квитки продає?

В Україні на сьогоднішній день турист не захищений у своїх правах. Більшість туроператорів вписують у свої контракти безліч пунктів, по яких не можна отримати відшкодування, зазначив експерт.

Дізнатися, з яким оператором буде більше проблем, а з яким – менше, часто можна від туристичних агентів, що продають путівки.

Якщо людина раптом потрапив у складну ситуацію прилетівши в іншу країну, є кілька способів вирішення проблеми:

“Перший спосіб – знайти представника приймаючої компанії. Якщо не знайшли, треба звернутися до іншого органу – поліцію або консульське відділення України в цій країні. Там можна отримати підтримку”, – порадив фахівець.

Нагадаємо, у Трудовий кодекс України пропонують внести зміни і збільшити тривалість відпустки до 28 календарних днів в робочий рік.

Джерело: Народна Правда
загрузка...