Журналісту “Медузи” загрожує 20 років: у нього важкі травми

Медики підозрюють у журналіста перелом ребер і струс мозку

Журналісту “Медузи” загрожує 20 років: у нього важкі травми
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російському журналісту видання “Медуза” Івану Голунову офіційно пред’явили звинувачення в замаху на збут великої партії наркотиків. Йому загрожує позбавлення волі на термін від 10 до 20 років.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Телеграм канал Лентач

Loading...

Вранці 8 червня Голунову офіційно пред’явили звинувачення в замаху на збут великої партії наркотиків (частина 3 статті 30, пункт «г» частини 4 статті 228.1 КК)

Адвокат журналіста повідомив, що той відмовляється приймати їжу в ІТТ, тому що боїться, що в неї можуть підсипати наркотики. Їжу від родичів поліцейські передавати відмовляються. Також йому не дають залишитися наодинці з адвокатом.

Вдень 8 червня Голунову стало погано і до нього у відділення приїхала швидка. Лікарів пустили не відразу. Медики підозрюють перелом ребер та струс мозку, вони наполягають на госпіталізації.

Пікети проти затримання Івана Голунова проходили всю ніч і тепер продовжуються у Нікулінського районного суду, де сьогодні журналісту мають обрати запобіжний захід. Кілька чоловік знову затримали.

“Такої ганьби, який цілий день сьогодні творить МВС, не було давно. Журналісту Івану Голунову, який пише про розслідування численних корупційних, загрожує до 20 років позбавлення волі. Журналіста затримали, побили і довгий час не пускали до нього адвокатів. Його підозрюють у збуті і навіть виробництві наркотиків у себе вдома. Важливо розуміти, що на місці Івана Голунова може опинитися кожен з нас. У будь можуть в кишені «знайти» наркотики і надовго посадити. Різниця лише в тому, що вас закриє лейтенант, щоб виконати план, а Івана – чиновники, яких він дістав своїми розслідуваннями”, – пишуть в мережі.

Також “Медуза” повідомляє, що до будівлі Нікулінського суду приїхали головний редактор «Еха Москви» Олексій Венедиктов і видавець «Нової газети» Дмитро Муратов — з порукою за Івана Голунова.

Проте пізніше стало відомо, що в суді не змогли прийняти поруку Венедиктова та Муратова — не працює канцелярія. Вони передадуть поруку адвокатам.

Нагадаємо, Івана Голунова затримали 6 червня. Стосовно нього порушили кримінальну справу про замах на збут наркотиків у великому розмірі. Голунь звинувачення заперечує, він стверджує, що наркотики підкинули. Після затримання Голунову понад 12 годин не дозволяли викликати адвоката. У поліції журналіста побили, після чого не дозволили викликати швидку допомогу.

Джерело: Народна Правда