Уже не плаче: з’явилися цікаві фото і відео із СІЗО, де утримують Зайцеву

Зайцева зверталася до тюремних медиків

Уже не плаче: з’явилися цікаві фото і відео із СІЗО, де утримують Зайцеву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі показали фото і відео з колонії, де утримують винуватця смертельної ДТП на Сумській Олену Зайцеву.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «КРАПКА».

Пенітенціарники кажуть, що добре пам’ятають, як 18 жовтня 2017 року до них доставили молоду чорняву дівчину Олену Зайцеву. Згадують, що з того дня і ще кілька місяців поспіль вона постійно плакала і ні з ким не розмовляла. Зараз Олена, судячи з усього, звиклася з думкою, що ще багато років їй доведеться знаходиться в місцях позбавлення волі, але все ще відмовляється від тюремної їжі і харчується тим, що передає рідня.

Заступник начальника з соціально-виховної та психологічної роботи Харківського слідчого ізолятора Дмитро Холод особисто проводить екскурсію по жіночому корпусі СІЗО журналістам. Зайцева від спілкування відмовилися.

«Коли Олена Зайцева тільки потрапила до нас, вона постійно плакали і майже ні з ким не говорила. Зараз її психологічний стан не викликає побоювань. Олена часто заходить у кабінет психолога просто виговоритися. Це крім обов’язкових занять», – розповідає психолог в СІЗО.

На території слідчого ізолятора є церква, яку в’язні відвідують за бажанням. У СІЗО кажуть, що Зайцева часто туди заходить.

Ще відомо, що Зайцева зверталася до тюремних медиків. У неї неврологічні захворювання.

Екс-глава пенітенціарної служби Сергій Старенький каже, що оскільки Зайцеву засудили за вбивство з необережності, то, швидше за все, вона буде сидіти у так званій колонії-поселенні.

«Там режим, як в армії. Після перевірки можна займатися чим хочеш, за бажанням – працювати. Практично немає ніяких обмежень у переміщенні всередині колонії, кількості побачень з рідними. А через півроку її рідні можуть зняти їй будиночок у сусідньому селищі і жити там разом. Їй треба буде тільки приходити, «відзначатися», – розповідає Старенький.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що засуджена водійка “Лексуса” Олена Зайцева домагається пом’якшення вироку – замість десяти років в’язниці вона просить п’ять років умовного покарання.

Джерело: Народна Правда