Затримання Івана Голунова: суд виніс рішення по побитому журналісту

За словами адвоката, це найкраще, на що кореспондент "Медузи" міг розраховувати, зважаючи на те, що виробляли представники силових органів

Затримання Івана Голунова: суд виніс рішення по побитому журналісту
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Нікулінський районний суд Москви відправив обвинуваченого в зберіганні наркотиків із метою збуту наркотиків кореспондента «Медузи» Івана Голунова під домашній арешт на два місяці.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, з посиланням на видання «Медуза».

Loading...

Суд також заборонив Голунову користуватися будь-якими засобами зв’язку і спілкуватися з іншими фігурантами справи, що фактично унеможливлює його професійну діяльність. Слід зазначити, що про домашній арешт просила саме сторона захисту.

Своєю чергою, слідство і прокуратура клопотали про взяття Голунова під варту, незважаючи на те, що на час судового засідання журналіста було госпіталізовано, через жорстоке побиття під час затримання.

Зазначимо, суд давав адвокатам Голунова на ознайомлення зі справою лише 15 хвилин. Перед засіданням Голунова госпіталізували, через те, що йому стало зле у відділенні поліції, а лікарі одразу двох бригад «швидкої» заявили, що у нього підозра на перелам ребер, струс і гематому головного мозку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...