У Кремлі прийняли несподіване рішення щодо затриманого журналіста “Медузи”

Ймовірно, що у МВС РФ немає ніяких доказів провини Івана Голунова

У Кремлі прийняли несподіване рішення щодо затриманого журналіста “Медузи”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В адміністрації президента РФ хочуть припинити переслідування спеціального кореспондента «Медузи» Івана Голунова, якого затримали російські правоохоронці кількома днями раніше,  до 20 червня – на цей день призначено проведення “Прямої лінії” з російським президентом Володимиром Путіним.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на власній сторінці у Facebook розповів російський журналіст Рустем Адагамов з посиланням на слова двох кремлівських чиновників і співрозмовника, близького до Кремля, з якими поспілкувався “Проект”.

20 червня призначено проведення «Прямої лінії» з президентом Володимиром Путіним. Рішення про звільнення Голунова пов’язано з тим, що його затримання викликало значне суспільне невдоволення серед росіян, а це може зашкодити під час проведення прямої лінії з Путіним.

Співрозмовник в силових структурах також повідомив, що питання остаточного звільнення Голунова навряд чи буде вирішене так швидко, але визнає, що все до цього йде.

«Таке відчуття, що у МВС РФ взагалі немає ніяких доказів його провини (Голунова – НП)», – говорить він.

Як повідомилм джерела, на сторону Голунова став і глава адміністрації президента РФ  Антон Вайн, який  погоджував рішення про те, щоб журналіста помістили під домашній арешт.  А його перший заступник Олексій Громов дозволив лояльним ЗМІ, в тому числі телеканалам і центральним газетам, публічно підтримувати журналіста.

Нагадаємо, Нікулінський районний суд Москви відправив обвинуваченого в зберіганні наркотиків із метою збуту наркотиків кореспондента «Медузи» Івана Голунова під домашній арешт на два місяці.

Зазначимо, суд давав адвокатам Голунова на ознайомлення зі справою лише 15 хвилин. Перед засіданням Голунова госпіталізували, через те, що йому стало зле у відділенні поліції, а лікарі одразу двох бригад «швидкої» заявили, що у нього підозра на перелам ребер, струс і гематому головного мозку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...