В Казахстані затримали щонайменше півтисячі людей: що відомо

Мешканці вийшли з протестами в день виборів нового президента, на яких вперше з моменту проголошення незалежності цією країною не буде балотуватись Назарбаєв

В Казахстані затримали щонайменше півтисячі людей: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Кількість затриманих Нур-Султана і Алма-Аті за участь у несанкціонованих мітингах у неділю, 9 червня, становить близько 500 осіб.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на заяву першого заступник міністра внутрішніх справ країни Березень Кожан.

Loading...

За його словами, на двох вулицях міст нібито були спроби дестабілізувати обстановку. В місті Нур-Султан завадили спробам перекриття дороги, та створення транспортного колапсу на проспекті Республіки. Коментуючи дії поліцейських, він заявив, що заходи проведені “у суворій відповідності з законом”.

За словами замголови МВС, в спілкуванні з громадянами поліцейські поводилися “максимально коректно”, при затриманні порушників порядку “спеціальні засоби не застосовувалися”.

Нагадаємо, раніше МВС Казахстану повідомляло про затримання близько 100 осіб, які, зокрема, закликали бойкотувати президентські вибори.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...