Барі Алібасов опритомнів і втратив пам’ять: з’явилося перше фото з лікарні

Ситуація при цьому залишається складною

Барі Алібасов опритомнів і втратив пам’ять: з’явилося перше фото з лікарні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Барі Алібасов, який потрапив до реанімації після того, як випив рідину для прочищення труб прямо з пляшки, вийшов зі стану медикаментозного сну.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, напередодні син продюсера зробив спільне фото, на знімку Барі Алібасов посміхається.

«Поки він не може говорити і зовсім нічого не пам’ятає. В тому числі і те, що він Барі Алібасов. Сподіваюся, найближчим часом він прийде в себе», – цитує видання “360” сина продюсера.

Ситуація при цьому залишається складною. За словами сина Барі Алібасова, ще залишається ризик внутрішньої кровотечі після сходу струпа на місцях опіків, що може призвести до смерті:

«Сказати що цього ризику “немає”, можна буде тільки через кілька днів. Зараз лікарі проводять всю необхідну діагностику та складають план подальшого лікування продюсера».

Барі Алібасов опритомнів і втратив пам’ять: з’явилося перше фото з лікарні

Як відомо, Алібасова відвезли до реанімації після того, як він помилково випив замість соку рідину для прочищення труб «Крот». Він отримав четвертий (максимальний) опік стравоходу, опік шлунку другого ступеня і дихальних шляхів.

Сім’я Барі Алібасова буде позиватися з виробником засоби для прочищення труб «Крот».

10 червня ЗМІ повідомили, що у Барі Алібасова почалася внутрішня кровотеча в шлунку.

Син відомого російського продюсера Барі Алібасова спростовував цю інформацію. Алібасов-молодший говорив, що подібна інформація могла з’явиться після виходу програми «Хай говорять», в студії якої гостя передачі розповідала про аналогічний випадок, який стався з її матір’ю.

Також повідомлялося, що продюсер Барі Алібасов вчора, 10 червня, прокинувся і запитав про свого кота. Після цього питання він знову знепритомнів.

Джерело: Народна Правда