З’явилося перше відео із звільненим з-під арешту журналістом у Росії: що він сказав

Журналіста видання Meduza Івана Голунова офіційно звільнили з-під домашнього арешту

З’явилося перше відео із звільненим з-під арешту журналістом у Росії: що він сказав
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У мережі з’явилося відео звільнення російського журналіста Івана Голунова з-під варти.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відео, на якому Голунов виходить до журналістів, розміщено на сторінці “Лентач” в Twitter.

Loading...

“Журналісти зустрічають Голунова радісними криками”, – йдеться у публікації.

“Я сподіваюся, що ніхто не опиниться в такій ситуації, як я. Відчуваю себе нормально, потрібно прийти в себе. Ймовірно, мені доведеться дуже багато працювати, щоб виправдати вашу довіру”, – повідомив Іван Голунов, вийшовши до журналістів.

https://twitter.com/oldLentach/status/1138508761054793728

Нагадаємо, Голунова затримали у четвер, 6 червня. Тоді у нього нібито знайшли наркотики, сам журналіст стверджує, що речовини підкинули. Пізніше поліцейські розповсюдили фотографії з пакетами з невідомою речовиною, нібито зроблені вдома у Голунова, але потім визнали, що зображення були сфальсифіковані.

Через два дні суд відправив журналіста під домашній арешт. Головний позаштатний нарколог моз РФ Євген Брюн повідомив, що тест журналіста на наркотики показав негативний результат. У вівторок, 11 червня, голова міністерства внутрішніх справ Росії Володимир Колокольцев заявив про те, що поліція припинила кримінальне переслідування Голунова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...