Гривня раптово виросла у ціні: останні дані курсу валют

Головна валюта Євросоюзу вкотре втратила у ціні й подешевшала щодо гривні

Гривня раптово виросла у ціні: останні дані курсу валют
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

На середу, 12 червня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Гривня зміцнилася щодо обох світових валют, хоч цього дня не так помітно, як попереднього.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на офіційний сайт НБУ.

Loading...

Національний банк на офіційному сайті розмістив інформацію про те, що 12 червня ціна американського долара становитиме 26 гривень 29 копійок.

Це дешевше, аніж було попереднього банківського дня – 11 червня, але лише на 9 копійок.

Головна валюта Євросоюзу також вкотре втратила у ціні й подешевшала щодо гривні, утім куди менш помітно – тільки на 4 копійки.

Тож у середу, 12 червня, за один євро доведеться віддати 29 гривень 77 копійок.

Нагадаємо, в останні дні доллар різко пішов вниз. Згідно з офіційним курсом долара, встановленим Національним банком України на понеділок, 10 червня, валюта США втратила в ціні щодо гривні 15 копійок.

Раніше ми писали, що за прогнозами економістів, до кінця 2019 року курс долара може зрости до 29 гривень за долар. До кінця 2020 року гривня може здешевшати до 29,8 гривень за долар.

Разом із тим, аналітики інвестбанку Morgan Stanley очікують, що до кінця 2019 курс гривні знизиться по відношенню до долара з сьогоднішніх рівнів на 4 грн – до 31 грн/$.

Джерело: Народна Правда
загрузка...