Скасування ліцензії SkyUp: Омелян пояснив, що відбувається

"SkyUp буде працювати", - заявив Омелян

Скасування ліцензії SkyUp: Омелян пояснив, що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян розкритикував рішення Баришівського районного суду Київської області, яким  призупинено дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом авіакомпанії SkyUp Airlines.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Омелян повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За словами міністра, на сьогодні флот авіакомпанії SkyUp Airlines налічує  9 сучасних Боїнгів і вона успішно виконує не лише чартерні, але й регулярні внутрішні та міжнародні рейси за дешевими цінами, а Баришівський районний суд не має жодної компетенції ухвалювати такі рішення, тим більше в забезпечувальній частині.

“Якби у нас було СБУ чи НАБУ, то вони би вмить з’ясували, як може позивач, який має більше 30 адмінправопорушень, значна частина яких пов’язана з алкоголем, отримати таке рішення і хто йому у цьому допомагав”, – зазначив Омелян.

Як відомо, таке рішення суд прийняв у зв’язку з позовом громадянки України Оксани Пасенко, яка заявила про “системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки”. Авіакомпанія SkyUp відразу ж оскаржила рішення суду, оскільки вважає його незаконним

“Поки я Міністр інфраструктури – SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує. Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток”, – написав Омелян.

За словами міністра, Мінінфраструктури забезпечило вільну конкуренцію і чесні правила гри в авіації, в автобусних перевезеннях і на мор.

“Мені не потрібні вибори, щоб знати, що за мною 99,9% українців, які хочуть комфортно, безпечно і дешево подорожувати. І хочуть СПРАВЕДЛИВОСТІ, якої знову немає. А 0,1%, які вважають, що 90-ті повернулися і вони «банкують» – швидко зрозуміють свою помилку”, – резюмував  Омелян.

Нагадаємо, 21 травня 2018 року новий український лоукостер SkyUp виконав свій перший рейс – чартер в єгипетський Шарм-ель-Шейх.

У Мінінфраструктури підкреслили, що в 2018  році SkyUp виконуватиме регулярні перельоти по внутрішніх і міжнародних напрямках. В Мінінфраструктури зазначали, що всі внутрішні рейси будуть виконуватися по лоукост-моделі, і як приклад називають вартість квитка на рейс Київ-Одеса – від 499 грн в один бік.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...