Такого ще не було: у першого українського лоукостера забрали ліцензію

Тільки за добу можуть постраждати близько 8 000 пасажирів

Такого ще не було: у першого українського лоукостера забрали ліцензію
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Баришівський суд Київської області зупинив дію ліцензії українського лоукосту SkyUp.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє avianews.

Loading...

У SkyUp заявили, що оцінюють подію як неправомірні дії, спрямовану проти компанії. Рішення суду також називають незаконним та юридичної профанацією.

У SkyUp впевнені:

“Щорічно мільйони пасажирів, незадоволених послугами авіакомпаній, пишуть негативні відгуки авіакомпаніям і в мережі Інтернет про те, що їх не влаштовує вибір та якість харчування на борту, некомфортні крісла, зовнішній вигляд і поведінка бортпровідників, відсутність оголошень на борту літака і багато іншого, але в правовій державі все це не може бути підставою для зупинення дії ліцензії цілої авіакомпанії”.

Окремо перевізник заявляє, що приводом для скасування ліцензії став позов людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp Airlines і ніколи не була її клієнтом. При цьому поки надавати більш докладну інформацію про позивача у компанії не стали. Заявили лише, що мова йде про відгук на рейс Шарм-еш-Шейх (Шарм-ель-Шейх).

“У позивача не може бути таких доказів, тому що в Шарм-ель-Шейх авіакомпанія SkyUp Airline здійснює лише чартерні рейси, і тільки за замовленням туроператорів”, – пояснили в компанії, додавши, що людина не могла купити квиток на рейс Київ – Шарм-ель-Шейх, який зазначений у позовній заяві, таких квитків фізично немає.

Український лоукост також підкреслив, що ухвалюючи рішення про призупинення ліцензії авіакомпанії, суддя Баришівського районного суду Київської області взяла на себе повноваження Міністерства інфраструктури України та Державіаслужби України – саме ці відомства є регуляторами у сфері авіаперевезень.

Нагадаємо, в Росії у пасажирського Airbus A-319, який слідував за маршрутом Москва (Домодєдово) — Астрахань, під час посадки відмовив один з двигунів.

Також повідомлялося, що 7 червня в Києві на 19-му кілометрі Брест-Литовського шосе легкий багатоцільовий літак АН-2 приземлився на озеро. В результаті падіння літака на території рибгоспу «Нивки» ніхто не загинув.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...