Як пережити пекельну спеку: медики дали важливі поради

Спекотно буде все літо - попередили українців синоптики.

Як пережити пекельну спеку: медики дали важливі поради
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Українцям розповіли, як пережити спеку без наслідків для здоров’я.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Факти. ICTV

Loading...

Синоптики попередили, що літо цього року в Україні буде дуже спекотним. Нинішні показники температури вище ніж зазвичай на 10 градусів – і вважаються надзвичайними.

Небезпечно перебувати на сонці з 11 до 16 годин. У цей період медики радять, по можливості, розташовуватися в приміщеннях з кондиціонером.

Навіть на пляжі рекомендується шукати укриття від сонця й багато пити води.

Також лікарі радять ретельно стежити за харчуванням. Більше овочів і фруктів, менше жирного, смаженого і копченого – це перевантажує травну систему. Від вуличної їжі краще утриматися, щоб уникнути кишкової інфекції.

Лікарі застерігають – в таку спеку ні м’ясо, ні рибу, особливо в’ялену, ні молочку на стихійних ринках не купувати. Зростає ризик отруєнь.

Обережніше треба бути з кондиціонером, легко можна захворіти. Ідеальний спосіб охолонути – прийняти прохолодний душ або ванну. Або хоча б кілька хвилин відпочити біля свіжої води або фонтану.

Раніше повідомлялося, як вберегти здоров’я під час різких змін погоди. Людям з хронічними захворюваннями в періоди різкої зміни погоди варто особливо ретельно стежити за своїм артеріальним тиском, в разі погіршення самопочуття, терміново звернутися за допомогою до медиків.

Джерело: Народна Правда