Парламентські вибори: Аваков вимагає співпраці від усіх партій

Він закликав усіх кандидатів вести виборчу кампанію в суворій відповідності з законами України

Парламентські вибори: Аваков вимагає співпраці від усіх партій
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вимагає співпраці від усіх партій під час проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сайт відомства.

“Щодо позачергових виборів народних депутатів. Триває розгляд правової позиції цих виборів у Конституційному суді, ми не можемо прогнозувати рішення КСУ, це не наша компетенція. Але ми повинні бути готові до будь-якого варіанту. Це вже наша компетенція, тому ми готуємося до забезпечення виборів по всіх можливих позиціях”, – сказав Аваков.

Парламентські вибори: Аваков вимагає співпраці від усіх партій

“Наша система достойно склала іспит на попередніх виборах президента, маємо хорошу оцінку суспільства, спостерігачів іноземних держав. Позиція МВС на будь-яких виборах буде незмінною – політична нейтральність, рівновіддаленість і неухильне забезпечення прав учасників”, – підкреслив він.

Також міністр внутрішніх справ зазначив, що демократія – це, перш за все, бездоганна процедура, тому закликав всіх кандидатів вести виборчу кампанію в суворій відповідності із законами України, не застосовувати сумнівні та протизаконні схеми і співпрацювати з представниками МВС.

“Для того, щоб гарантувати рівновіддаленість системи МВС на парламентських виборах, особисто прийняв рішення не брати політичного участі в цих виборах і не балотуватися в народні депутати. Я, як міністр, чесно виконаю свої обов’язки по координації поліції, ДСНС, Держприкордонслужби, міграційної служби та Нацгвардії”, – зазначив Аваков.

Міністр підкреслив, що робоча група МВС відновила свою роботу і продовжує тісно співпрацювати з ЦВК та громадянською мережею ОПОРА.

Парламентські вибори: Аваков вимагає співпраці від усіх партій

Нагадаємо, Указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради і призначення дострокових виборів оскаржили у Верховному суді.

Як відомо, указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради опублікували в «Урядовому кур’єрі» 23 травня. Зеленський призначив позачергові вибори у ВР на 21 липня 2019 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...