Це неможливо: чому ЗСУ ніколи не підуть на штурм Донецька та Луганська

У Донецьку і Луганську проживають громадяни України, і застосування артилерії, авіації і іншої зброї у великих містах неможливо і неприпустимо, щоб не нашкодити мирному населенню

Це неможливо: чому ЗСУ ніколи не підуть на штурм Донецька та Луганська
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Екс-спікер Генштабу Владислав Селезньов заявив, що при військовому звільнення таких великих міст, як Донецьк і Луганськ, вони будуть зрівняні з землею.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на OBOZREVATEL.

Він вважає, що Збройні сили України ніколи не підуть на такий крок.

“Що стосується проведення операцій по визволенню крупних населених пунктів, де знаходиться велика кількість цивільних, де щільна забудова, то я хочу привести приклад по захопленню столиці Чеченської Республіки міста Грозний. Для того, щоб взяти під контроль такого рівня населений пункт, його фактично потрібно порівняти з землею, адже в хід підуть обстріл з артилерії та іншої зброї, а також буде працювати авіація”, – пояснив він.

Селезньов зазначає, позиція ОС залишається незмінною, в Донецьку та Луганську проживають громадяни України, і застосування артилерії, авіації та іншої зброї у великих містах неможливо і неприпустимо, щоб не нашкодити мирному населенню.

“За інших обставин наші війська без серйозних втрат у ці міста не зайдуть. Тому залишається єдиний вихід – дипломатическо-економічний тиск на країну-агресор”, – додав військовий експерт.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак оприлюднив позицію Генерального штабу щодо відповіді на провокації бойовиків окупованого Донбасу.

Нагадаємо також, у мережі з’явилися нові фотографії ліквідованих на Донбасі бойовиків.

Джерело: Народна Правда