Відомий ведучий відмовився йти в Раду з партією Зеленського: названо причину

Він заявив, що у нього і чинної влади навряд чи збігаються "світогляд і сприйняття законності"

Відомий ведучий відмовився йти в Раду з партією Зеленського: названо причину
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ведучий телеканалу 1 + 1 Сергій Іванов, якому пропонували йти на вибори по мажоритарній системі, відмовився балотуватися на виборах у Верховну Раду від партії “Слуга народу”.

Про це він повідомив в Facebook, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Іванов підтвердив, що дійсно отримав пропозицію балотуватися за мажоритаркою. Іванов заявив, що причиною відмови є позиція сім’ї та недостатня фінансова незалежність.

“Я не можу дозволити собі депутатство суто матеріально, оскільки не маю достатньо накопичень або бізнесу, щоб наступні п’ять років не залежати ні від кого. Обмеження, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, не дозволять мені додатково заробляти”, – написав Іванов.

При цьому він також заявив, що у нього і чинної влади навряд чи збігаються “світогляд та сприйняття законності”.

“Мене дуже турбує ватний шар оточення президента, і я не збираюся про це мовчати. Я готовий у будь-який момент надати інтелектуальну допомогу президентові та його політичній силі (судячи з усього, це їм не завадить)”, – додав блогер.

Нагадаємо, раніше співак Святослав Вакарчук, який планує брати участь у виборах до парламенту на чолі створеної ним партії “Голос”, розповів, хто увійшов до списку його політсили.

Також популярна українська співачка Оля Полякова анонсувала створення жіночої політичної партії. Зірка підкреслила, що організація буде першою жіночою партією в нашій державі.

Крім того, відомий український журналіст, заступник головного редактора газети “Дзеркало тижня” Сергій Рахманін йде в політику – він приєднався до команди, з якою піде до Верховної Ради партія музиканта Святослава Вакарчука “Голос”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...