Експерти назвали спосіб, який допоможе схуднути на 9 кілограмів без дієт

Зниження норми вживання вуглеводів до 20-50 грамів на день і заміна їх на жири допоможе скинути вагу

Експерти назвали спосіб, який допоможе схуднути на 9 кілограмів без дієт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У Великобританії провели дослідження, яке довело доцільність заміни вуглеводів на жири у харчуванні. Фахівці з британського графства Мерсісайд у своїй роботі продемонстрували цей ефект на людях, які страждають на інсулінорезистентний діабет.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  TopNews.

Експеримент довів, що 19 осіб знизили рівень цукру у крові, через що їм вдалося схуднути.

Британський дієтолог, доктор Девід Унвін наказав пацієнтам знизити норми вживання вуглеводів до 20-50 грамів на день, що еквівалентно приблизно двом булкам із джемом. При цьому втрачені вуглеводи потрібно було відшкодувати білковими або жирними продуктами.

В результаті пацієнти не голодуючи скинули 9 кілограмів за 8 місяців і покращили показники аналізів крові.

Нагадаємо, дієтологи розповіли про надзвичайно ефективну  дієту “Варені яйця”, що є чудовим способом швидко схуднути без шкоди для здоров’я. Схуднути допоможуть яйця, які включають в себе безліч поживних необідних організму речовин.

Раніше британські вчені з Університету Лестера повідомили, що вікторіанська “дієта для бідних” вважається найефективнішою для людей, які прагнуть розпрощатися із зайвими кілограмами. Натуральні продукти, за словами фахівців, будуть максимально корисні для організму через вміст в своєму складі необхідних вітамінів і мікроелементів.

Джерело: Народна Правда