Катастрофа МН17. Слідство назвало дату оголошення винних

Будуть названі імена підозрюваних у катастрофі MH17 на Донбасі

Катастрофа МН17. Слідство назвало дату оголошення винних
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Спільна слідча група, яка розслідує катастрофу малайзійського “Боїнгу” рейсу MH17 на території України в 2014 році, проведе в середу, 19 червня, прес-конференцію.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на голландську телерадіокомпанію NOS.

Очікується, що міжнародні слідчі розкажуть про “прогрес, досягнутий у кримінальному розслідуванні катастрофи рейсу MH17” і оголосять імена осіб, відповідальних за збиття лайнера.

Раніше міжнародний колектив розслідувачів Bellingcat виявив імена різних російських солдатів, які можуть бути причетні до випуску ракети російського “Бука”.

Міжнародна Спільна слідча група з розслідування катастрофи МН17 у складі Нідерландів, Австралії, Бельгії, Малайзії та України (JIT) була створена більш ніж через місяць після того, як літак “Малайзійських авіаліній” був збитий в небі над Донбасом в липні 2014 року. Тоді на борту загинули 298 осіб.

24 травня 2018 року спільна слідча група, до складу якої входять представники Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України, надала додаткові докази ключової ролі Росії в трагічної катастрофи рейсу MH17. Група прийшла до висновку, що зенітний ракетний комплекс «Бук», пострілом з якого був збитий літак, що належав 53-ї зенітно-ракетної бригади збройних сил РФ, що дислокується в Курську.

Австралія і Нідерланди звернулися до Росії з закликом взяти на себе державну відповідальність і співпрацювати з ними для забезпечення правосуддя. Росія, в свою чергу, не визнає своєї причетністі до катострофи МН17 над Донецькою областю в 2014 році.

Нагадаємо, міжнародна експертно-журналістська група Bellingcat оприлюднила нове фото, яке підтверджує, що «Бук», який збив влітку 2014 Boeing 777 в небі над Україною, був приписаний до російської зенітно-ракетній бригаді.

Джерело: Народна Правда