Неймовірна історія: американський ветеран повернувся до коханої через 75 років

Після висадки в Нормандії, де чоловік і познайомився зі своїм французьким коханням, його несподівано перекинули на Східний фронт, після чого повернули до США

Неймовірна історія: американський ветеран повернувся до коханої через 75 років
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Франції відбулася зворушливе возз’єднання 97-річного американського ветерана Другої світової війни Кейт Ті Роббінса із його коханою – 92-річною француженкою Жанін Пірсон, яку він не бачив аж 75 років.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на місцевий телеканал France 2.

Loading...

Чоловік і жінка зустрілися і одразу ж закохалися у 1944 році, коли Роббінс дислокувався у селі, де і жила 18-річна Жаннін. Молоді люди навіть спланували спільне майбутнє, але військового терміново перекинули на Східний фронт, після чого зв’язок між ними було втрачено.

Жаннін навіть вивчила англійську мову, сподіваючись, що коханий повернеться, як і обіцяв, але Роббінс після війни повернувся на батьківщину, де зустрів свою дружину Лілліан, з якою прожив 70 років. Француженка теж знайшла своє кохання, одружившись у 1949 році і народивши п’ятьох дітей.

Але ні американець, ні француженка ці роки не забували одне одного, а Роббінс взагалі досі зберігає фотографію Жаннін. Він повернувся у Францію на святкування 75-річчя висадки у Нормандії і вирішив розшукати своє давнє кохання. Преса допомогла йому знайти Жаннін в будинку для пристарілих.

Вперше побачивши одне одного після стількох років, пара обнялась і поцілувалася.

«Я завжди любив тебе. Ти ніколи не покидала мого серця», – сказав ветеран.

Нагадаємо, нещодавно Російська Федерація вперше опублікувала оригінал так званого Договору про ненапад між Союзом Радянських Соціалістичних Республік і Третім Рейхом, укладений 23 серпня 1939 року, також відомий як пакт Молотова-Ріббентропа, а також секретний додаток до нього, в якому йшлося про спільну окупацію Східної Європи.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...