Окупанти вивезли хворого кримського татарина у невідомому напрямку

У Емірхана психічний розлад - шизофренія

Окупанти вивезли хворого кримського татарина у невідомому напрямку
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Російські силовики увірвалися до будинку кримських татар – Муртазаєвих Бекіра і Еміне.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Facebook-група “Кримська солідарність”.

Loading...

Повідомляється, що силовики відвезли сина Муртазаєва Бекіра (1947 року народження, інвалід) і Муртазаєвої Еміне (1954 року народження) – Емірхана Муртазаєва. Сім’я не змогла викликати адвоката, оскільки була позбавлена юридичної допомоги. Вони навіть не могли вчасно повідомити знайомих про обшук.

“Кримська солідарність” повідомляє, що у Емірхана психічний розлад (шизофренія), він перебуває на психіатричному обліку:

“У зв’язку з цим співробітники не можуть утримувати і допитувати його, без присутності законного представника, оскільки він не може в повній мірі відповідати за свої дії”.

Незважаючи на це, повідомлялося, що його відвезли в невідомому напрямку. Рідня якийсь час не могла з ним зв’язатися, оскільки слідчий залишив невірний номер телефону. Буквально з годину тому стало відомо, що Емірхан Муртазаєв перебував у ЦПЭ (Центр з протидії екстремізму).

Окупанти вивезли хворого кримського татарина у невідомому напрямку

Нагадаємо, народний депутат з фракції БПП Володимир Ар’єв назвав репресіями нову хвилю обшуків в будинках кримських татар в анексованому Криму.

Як відомо,27 березня в будинках кримських татар проходили масштабні обшуки. Повідомлялося, що обшуки проводилися в будинках 26 сімей. В той день російські силовики відвезли в управління ФСБ Росії в Криму жителів Сімферополя Фархада Базарова, Різу Іззетова і Шабана Умерова. В ході обшуку в мікрорайоні Кам’янка Сімферополя тоді було затримано двох з тих, хто прийшов підтримати своїх співвітчизників, – Ескендера Мамутова і Еміля Зіядінова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...