США продовжили санкції проти країни-сателіта Росії: що відомо

Справа в тому, що Білий дім вважає політику Білорусі, а також деякі дії її громадян такими, що загрожують національній безпеці США

США продовжили санкції проти країни-сателіта Росії: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Адміністрація президента США вирішила ще на рік пролонгувати режим санкцій проти Республіки Білорусь.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на заяву прес-служби Білого дому.

Loading...

Йдеться про збереження в силі заходів, що введені на підставі указу президента Джорджа Буша–молодшого ще 16 червня 2006 року. Під блокування власності та майнових прав потрапили особи, що підривали демократичні процеси або інститути в Білорусі, порушували права людини, а також були замішані в корупції. В жовтні 2015 року дію цих санкцій проти деяких компаній частково скасували, але термін дії цього рішення про пом’якшення санкцій також час від часу продовжується урядом.

“Дії і політика певних членів уряду Білорусі та інших осіб продовжують становити загрозу національній безпеці і зовнішній політиці Сполучених Штатів. Отже, я продовжую на рік режим національного надзвичайного стану, оголошений виконавчим указом 13 405”, – йдеться в повідомленні президента США Дональда Трампа, направленого керівництву Конгресу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Євросоюз готує новий потужний пакет санкції проти РФ, через незаконну видачу її паспортів громадянам України на окупованій частині Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...