Десь ми це вже бачили: головнокомандувач ЗСУ хоче “оптимізувати” армію

Хомчак запевняє, що завдання по скорочення підрозділів нібито не стоїть, а реформи будуть направлені на підвищення боєздатності ЗСУ, однак користувачі соціальних мереж не дуже довіряють таким заявам і вже масово виказують своє невдоволення

Десь ми це вже бачили: головнокомандувач ЗСУ хоче “оптимізувати” армію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Генеральний штаб ЗСУ планує привести чисельність військових частин в Україні та їхній штат до “оптимальних показників”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на інтерв’ю новопризначеного голови Генерального штабу Збройних сил України Руслана Хомчака виданню “Радіо Свобода“.

Loading...

“Я вже віддав відповідні вказівки, працюють відповідні структури, щоб привести чисельність, штати військових частин до оптимальної кількості. Звичайно, не знижуючи боєздатності, готовності до відповіді на загрози і виклики. Я підняв проблему, поставив завдання вивчити її і доповісти”, – заявив Хомчак.

Незважаючи на попередні пасажі він наголосив, нібито завдання скоротити кількість військових частин в країні перед командуванням ЗСУ не стоїть.

“Якщо їх розгортали, це було викликано якимись розрахунками. Зараз це питання обґрунтовується, вивчається. Моє завдання – не знизити рівень боєздатності, а підвищити. Не погіршити управління, а покращити. Усі рішення повинні бути виважені. Будь-яке моє рішення – колективна праця. Я повинен почути фахівців по кожному напрямку, чим вони керувалися. Не проблема ухвалити рішення. Проблема – ухвалити правильне рішення, щоб воно було обґрунтоване й дало результат”, – резюмував новопризначений глава Генштабу.

Однак користувачі соціальних мережах віднеслися до його намірів з величезною долею скепсису, а подекуди і з відвертим негативом.

Нагадаємо, раніше Хомчак заявив, нібито командування ЗСУ не надавало жодних наказів, щодо заборони українським військовим на лінії зіткнення вести вогонь у відповідь.

Джерело: Народна Правда
загрузка...