Британія відправить “морських котиків” до Перської затоки: що відомо

Морські піхотинці охоронятимуть військові кораблі Сполученого Королівства

Британія відправить “морських котиків” до Перської затоки: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Влада Великої Британії заявила про намір направити в Перську затоку близько сотні військовослужбовців морської піхоти Королівських Збройних сил у відповідь на інцидент в затоці Омана, де на цьому тижні були атаковані два нафтові танкери.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  Sunday Times.

За інформацією, отриманою виданням від британських військових,  з підрозділу морської піхоти 42-го батальйону спеціального призначення сформують групу швидкого реагування, яка буде дислокуватися в Перській затоці і захищатиме військові кораблі Сполученого Королівства.

За словами журналістів, дане рішення було прийнято британською владою в “умовах, коли Іран і західні країни близькі до конфлікту”.

Варто зазначити, що британська влада розділила позицію Вашингтону і заявила про те, що практично не сумнівається в відповідальності Ірану за інцидент в затоці Омана.

Нагадаємо, уряд Німеччини з початку 2019 року схвалив постачання озброєння на суму понад один мільярд євро антиєменській коаліції – альянсу, який  під керівництвом Саудівської Аравії  бере участь у військових діях в Ємені.

Джерело: Народна Правда