Коли росіяни підуть: Волкер назвав головний урок для Донбасу

За словами спеціального представника Державного департаменту США, мир на окупованих територіях України настане лише тоді, коли звідти врешті підуть росіяни

Коли росіяни підуть: Волкер назвав головний урок для Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Україна має засвоїти урок, що мир настає лише тоді, коли росіяни йдуть, за забирають із собою зброю та військову техніку.

Таку думку вислови спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки із питань України Курт Волкер, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Дипломат також підкреслив, що з моменту військової агресії Кремля вже пройшло п’ять років, але ситуація до цих пір лишається в тупику.

“П’ять років тому українські захисники звільнили Маріуполь, який відтоді мирний, за винятком випадків, коли російські війська його обстрілювали, вбиваючи десятки людей. Урок для Донбасу полягає в тому, що мир починається, лише коли російські війська йдуть” , – підкреслив Волкер.

Нагадаємо, у квітні спецпредставник США з питань України заявив, що підтримує прямий діалог новообраного президента України Володимира Зеленського із його російським колегою Володимиром Путіним.

Джерело: Народна Правда