Москва похизувалася новітньою зброєю: перші подробиці

У Росії похвалилися новою зброєю

Москва похизувалася новітньою зброєю: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Росії похвалилися характеристиками новітнього зенітного ракетного комплексу «Сосна» близького кордону військової ППО.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в сюжеті РосТВ розповіли, що ЗРК покажуть на міжнародному військово-технічному форумі «Армія-2019» в конфігурації на шасі БМП-3 .

Loading...

Ракети «Сосни» наводяться в промені лазера, багатоканальна автоматична оптико-електронна система управляє даними зброєю. Головною особливістю системи є універсальність, і працювати вона може вдень і вночі в будь-яких метеоумовах, повідомляється в сюжеті.

«Дванадцять транспортно-пускових контейнерів можуть розміщуватися практично на будь-якому шасі: БМП-3, БТР-82А і навіть на шасі невеликого гусеничного тягача МТЛБ. Керують машиною і здійснюють стрілянину по повітряним, наземним і навіть морським цілям всього дві людини: механік-водій та оператор-навідник», – заявили в РФ.

ЗРК може вражати цілі, що летять на висоті до 5 кілометрів і на відстані до 10 кілометрів, повідомив заступник технічного директора АКЦІОНЕРНОГО товариства «КБточмаш імені Нудельмана» Володимир Уклеев.

За словами Уклеева, виявлення і наведення ведеться в оптичному діапазоні, тому супротивник не виявляє ракетний комплекс.

Москва похизувалася новітньою зброєю: перші подробиці Москва похизувалася новітньою зброєю: перші подробиці

Нагадаємо, Росія збільшила чисельність своїх військ, літаків і зброї в аннексированном Криму. Зараз у Криму перебувають не менше 30 тисяч російських військових, і це вже вдвічі більше, ніж за станом на 1991 рік. Але Москва не буде зупинятися і планує направити туди ще 13 тисяч.

Джерело: Народна Правда
загрузка...