Це краще не вживати: які напої містять забагато цукру

Ці напої відрізняються високим вмістом цукру

Це краще не вживати: які напої містять забагато цукру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Про те, що газована вода шкідлива, знає навіть дитина. Однак є і інші напої, які містять багато цукру. І вживати їх не менш шкідливо, ніж лимонади.

Холодні чаї

Loading...

Чай корисний напій з високим вмістом антиоксидантів. Але ті солодкі чаї в пляшечках, які продаються в магазинах, не можна назвати корисними. В одній пляшці в середньому міститься більше 30 грамів цукру. Краще самому приготувати чай і охолодити його.

Фруктовий сік

Фруктові соки не рекомендовані в якості здорових продуктів з-за високого вмісту цукру в них. Фрукти багаті клітковиною самі по собі і корисні, але сік з них — ні. Навіть в соку без підсолоджувача концентрація цукру є досить високою: стакан виноградного соку, наприклад, містить 36 грам, а яблучного — 31 грам.

Солодкі йогурти

Звичайна порція солодкого йогурту містить близько 25 грам цукру: глюкози, фруктози, фруктового пюре і соку. Це знецінює всю користь біфідобактерій. Краще замінити солодкий йогурт на аналог без наповнювачів або кефір і додати в нього ягоди і фрукти.

Кавові напої

Кава з собою – приємний ритуал сучасності. Що тільки не пропонують кав’ярні: з вершками, сиропами, зефирками, шматочками печива і шоколаду. Такі напої є справжньою цукровою калорійною бомбою. Вибирайте звичайну каву, наприклад, капучино і лате.

Какао

Справжній смак какао гіркий. Якщо вам подають смачний солодкий напій, то перед вами простий калорійний десерт. Якщо додати в какао збиті вершки, то в результаті вийде 400 калорій і 43 грама цукру — це більше, ніж в пляшечці коли.

Нагадаємо, алкоголь чинить негативний вплив на організм людини. Безпечних напоїв з вмістом спирту не існує. Однак, слабоалкогольні напої є найбільш небезпечними. До них відносяться коктейлі, алкогольні енергетики, шампанське і пиво.

Джерело: Народна Правда