А Данія – проти: Північний потік-2 знову опинився під загрозою

Північний потік-2 і так знаходиться під загрозою, через позицію Сполучених штатів, які загрожують потужними санкціями усім причасним до проекту, та й проблем з Данією почались набагато раніше

А Данія – проти: Північний потік-2 знову опинився під загрозою
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Влада Данії розглядає варіант, при якому вона перегляне свою позицію щодо будівництва газопроводу Північний потік-2, який російський газовий монополіст ОАО “Газпром” планує прокласти в територіальних водах скандинавської країни.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на заяву представника міністерства закордонних справ Данії Ніка Хеккерупа.

Loading...

В той час, як Сполучені Штати Америки планують нанести потужний санкційний удар по проекту, Данія може взагалі його поховати. Такий перегляд став можливим завдяки перемозі на виборах до парламенту Соціал-демократичної партії.

Керівництво політичної сили вважає за необхідне повернутися до відповідної проблеми  і переглянути позицію Копенгагена, фінальне рішення якого залежатиме від  оцінки, яку цій ситуації дасть МЗС. Хеккеруп також підтвердив, що політсила виступає різко проти будівництва російського газогону, але може змінити свою позицію.

Відмітимо, що соціал-демократи ще будучи в опозиції закликали владу не допустити будівництва газопроводу через їхні територіальні води.

Нагадаємо, нещодавно російський експерт Володимир Брутер влаштував істерику, через позицію новообраного президента України Володимира Зеленського, щодо будівництва газопроводу.

Джерело: Народна Правда