Фейк та провокація: ЗСУ не займали позицій в окупованому Донецьку

Маріонетки країни-окупанта намагаються за допомогою подібного "вкидання" фейків дискредитувати як ЗСУ, так і весь добровольчий рух в Україні

Фейк та провокація: ЗСУ не займали позицій в окупованому Донецьку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Підрозділи, що приймають участь в Операції Об’єднаних сил на Донбасі не входили до окупованого бойовиками терористичної організації “ДНР”, що повністю контролюються військово-політичним керівництвом Російської Федерації, міста Донецьк і не займали в ньому жодних позицій.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на дані прес-центру штабу ООС.

По даним штабу подібну інформацію розповсюджують ворожі пропагандисти. Відзначимо, що у повідомленні йшлося, що підрозділи добровольчого українського корпусу “Правий сектор” та військовослужбовці 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила зайняли позиції в міській межі окупованого Донецька. Ворожі ЗМІ навіть вказали особисті дані людей, які раніше воювали у лавах добровольчих підрозділів, а зараз перейшли на службу у ЗСУ.

“Мета інформаційного вкидання спрямована на дискредитацію підрозділів Збройних сил та перших осіб держави в контексті політичних процесів, що відбуваються в Україні та на зовнішньополітичній арені, зокрема на тлі майбутнього засідання тристоронньої контактної групи у Мінську та іноземних візитів політичного керівництва України, що заплановані на найближчий час”, – підкреслили у штабі.

Нагадаємо, раніше в прес-центрі штабу ООС вже повідомляли, що бойовики усіма можливими силами намагаються спровокувати ЗСУ на активне протистояння та ескалацію конфлікту.

Джерело: Народна Правда