Стало відомо, які партії пройдуть у нову Раду

Рейтинг двох політичних партій продовжує зростати

Стало відомо, які партії пройдуть у нову Раду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Соціологи оприлюднили список з п’яти політичних партій, які потрапили б у Верховну Раду при проведенні виборів цієї неділі.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на результати опитування, проведеного Центром “Соціальний моніторинг” та Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка, якби вибори відбувалися найближчої неділі, до українського парламенту пройшли б партії “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність” і “Батьківщина”.

“У нас є п’ять політичних сил, які долають п’ятивідсотковий бар’єр, і сьогодні ми можемо говорити, що саме вони будуть представлені у Верховній Раді”, – повідомив директор Центру “Соціальний моніторинг” Дмитро Дмитрук.

За результатами опитування, у рейтингу електоральних симпатій українців, лідирує партія “Слуга народу”, яка потенційно здобуває 47,5% голосів виборців.

На другому місці партія “Опозиційна платформа – За життя” – за неї мають намір проголосувати 11% опитаних. Далі йдуть партії “Батьківщина” (8,7%) і “Європейська солідарність” (8,3%).

П’ятою політсилою, що може подолати п’ятивідсотковий бар’єр для проходження до парламенту, стала партія “Голос” Святослава Вакарчука, за яку мають намір проголосувати 5,3% респондентів.

Зазначається, що рейтинг партій “Слуга народу” і “Голос” зріс із початку ролінгового дослідження, а рейтинг інших політсил трохи знизився.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вимагає співпраці від усіх партій під час проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...