У Москві його вже немає: з’явилися цікаві новини про стан Барі Алібасова

Син стверджує, що у Алібасова психологічна травма - він погано розмовляє, не орієнтується в часі і поводиться неадекватно

У Москві його вже немає: з’явилися цікаві новини про стан Барі Алібасова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Барі Алібасова після фінальної гастроскопії, яка відбулася 17 червня, виписали з лікарні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами Барі Алібасова-молодшого, відомого музиканта переправляють разом з Лідією Федосєєвою-Шукшиною у Казахстан на реабілітацію психічного здоров’я.

Раніше ЗМІ з посиланням на представників НДІ швидкої допомоги імені Скліфосовського повідомляли, що стан Барі Алібасова все ще важкий, ні в якій Казахстан його не перевозили:

“Поки ще в реанімації, нікуди його не відправляли. Стан тяжкий, температура ввечері – 36,6. Сьогодні вранці – 36,8”.

При цьому Алібасов-молодший стверджує, що батька все-таки виписали, а в лікарні це заперечували на прохання родини:

«Це було потрібно для того, щоб я його сьогодні зміг спокійно, без журналістів, вивезти з НДІ ім. Скліфосовського, щоб ми його могли з Лідією Миколаївною без стресу, без камер відправити на подальшу реабілітацію. Мені не дуже хотілося, щоб у такому стані він спілкувався з великою кількістю преси. Так що в Скліфосовського його вже немає».

Як відомо, Алібасов потрапив у лікарню після того, як випив рідину для очищення труб “Крот”. Лікарі діагностували у нього опік стравоходу четвертого ступеня, опік шлунку другого ступеня і опік дихальних шляхів. Деякий час Алібасов провів в стані медикаментозного сну.

Відомий російський актор Станіслав Садальський, який довгий час був одним Алібасова, зізнався, що музиканта могла отруїти внучка його дружини Лідії Федосєєвої-Шукшиної — Ганна Трегубенко.

Джерело: Народна Правда