Актор з “Чорнобиля” жорстко відповів росіянам на “наїзди”

Він не розуміє позиції Росії, адже в серіалі звинувачують не її, а СРСР

Актор з “Чорнобиля” жорстко відповів росіянам на “наїзди”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Британський актор Джаред Харріс, який зіграв радянського вченого Валерія Легасова в серіалі НВО “Чорнобиль”, прокоментував претензії Росії.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Апостроф“.

Сучасні комуністи Росії звинуватили серіал “Чорнобиль” у наклепі, нібито він паплюжить образ радянської влади.

“Це не дивно, історія розгортається в Радянському Союзі, хоча зачіпає більшою мірою Україну і Білорусь. Хоча мене дивує, чому Росія бере на себе рішення, які приймалися в СРСР. Радянського Союзу вже давно немає, і Росія, як Україна і Білорусь, вже давно незалежна країна. І я не розумію, чому в Росії ці звинувачення беруть на свій рахунок. Звинувачується адже Радянський Союз”, – вважає актор.

За його словами, він не розуміє позиції Росії, адже в серіалі звинувачують не її, а СРСР.

“Так, але ж вони жили під керівництвом зовсім іншого уряду. Це був уряд СРСР, його вже давно немає, є демократія. І дуже дивно, що Росія так печеться про репутацію Радянського Союзу. Це те ж саме, що Німеччина відстоювала ідеї націонал-соціалізму 30-40-х”, – розповів Харріс.

Нагадаємо, американський серіал «Чорнобиль» від компанії HBO привернув увагу до історії аварії на ЧАЕС і збільшив попит туристів на відвідування «зони відчуження». Турагенства, які організовують екскурсії в Чорнобиль, відзначають зростання числа туристів на 40%.

Додамо, що серіал «Чорнобиль» від HBO, який IMDb вже визнав кращим серіалом всіх часів, можна буде легально подивитися на українському телебаченні — покаже серіал, який вже став легендарним, телеканал «1 + 1». Перші три серії покажуть 18, 19 і 20 червня в 20:45.

Джерело: Народна Правда