“Путіна можна тільки приспати”. Найгучніші цитати Дмитра Тимчука

Журналісти згадали найгучніші цитати політика.

”Путіна можна тільки приспати”. Найгучніші цитати Дмитра Тимчука
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

19 червня в Києві загинув народний депутат від фракції «Народний фронт», координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук. Його виявили мертвим у своїй квартирі з вогнепальним пораненням голови. За попередньою версією слідства є те, що Тимчук застрелився при чищенні пістолета.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, 24 канал згадав найбільш гучні висловлювання політика.

Loading...

Про 9 травня

“Хто кував Перемогу”, щодня надсилаючи під “циркулярки” тисячі і тисячі чужих синів? У мене пристойних слів немає. 9 травня може бути “святом” тільки для купки неадекватних. Для нормальної людини – навряд чи”, – вважав Тимчук.

Про Путіна

“Навіть самі комуністи в часи СРСР щосили намагалися зобразити “дружну сім’ю народів”, де нібито всі рівні. Для Путіна ж весь колишній СРСР – це “Росія”… Простіше кажучи, геополітичний шизофренік Путін стверджує, що Україна – це “національні кордони Росії”. Путіна, схоже, вже не вилікувати. Тільки приспати”, – говорив нардеп.

Про плани Росії щодо Донбасу

За словами Дмитра, федералізація України для Росії зараз є ідеальним варіантом, адже вона де-факто контролює окуповані частини Донбасу. Вони (Росія), з однієї сторони, де-факто продовжують контролювати окуповану територію, Україна починає там відновлення всього за свої гроші, відповідно, її економіка приходить в ще більш жалюгідний стан. Тому питання федералізації України ніколи не знімали з порядку денного. І чим далі, тим привабливішим він представляється для Москви.

Про отримання Томосу

“Однозначно, мета візиту – остання показова спроба, саме спроба, а не шанс, тому що у Москви вже немає ніяких шансів натиснути на Вселенського Патріарха Варфоломія і залякати його “українським питанням”, – коментував Тимчук зустріч Московського патріарха Кирила з Константинопольським патріархом Варфоломієм у серпні.

Про український флот

Україна не може дозволити собі утримувати потужний військовий флот, тому відбувається створення “москитного” флоту, реалізується перехід до тактики “вовчої зграї”. Це поки єдиний варіант розвитку для нас, який буде надавати можливості проведення операцій на можливе морському театрі бойових дій.

Про армію

“Кожен український військовослужбовець приймає присягу тільки на вірність українському народові. Нікому більше. Він служить країні, а не особистостям. Так було і, свято сподіваюся, так буде назавжди і надалі. Не треба робити з України монархію або диктатуру”, – говорив підполковник у запасі.

Про гуманітарні конвої РФ

На думку Тимчука, Росія навмисно використовувала для своїх “гумконвоев” невиправдано велика кількість вантажівок для пропагандистських цілей, а також для вивезення з ОРДЛО обладнання захоплених підприємств Донбасу та інших матеріальних ресурсів.

Що відомо про Дмитра Тимчука?

Підполковник у запасі Дмитро Тимчук служив у різних структурних підрозділах міністерства оборони України.

Після анексії Росією Криму і початку конфлікту на Донбасі він став координатором групи “Інформаційний опір”, ставши одним з найпопулярніших інтернет-активістів в Україні. Він неодноразово звинувачував Росію у підтримці сепаратистів у самопроголошених ДНР і ЛНР.

У 2014 році на виборах до Верховної Ради він був обраний народним депутатом за партійним списком “Народного фронту”.

Нагадаємо, полковник Держприкордонслужби України, журналіст Олег Слободянюк вважає попередню версію смерті Дмитра Тымчука сумнівною. Він каже, що Тимчук був професійним військовим, взагалі не вживав алкоголь і добре знається на зброї.

Джерело: Народна Правда