Волкер не помітив готовності Росії до мирного вирішення питання на Донбасі

Волкер готовий до контактів з російською стороною

Волкер не помітив готовності Росії до мирного вирішення питання на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер зробив чергову заяву з питання зустрічі з російською стороною.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс

Волкер хотів би провести зустріч з російськими представниками, зазначивши при цьому, що поки не бачить прагнення Москви до вирішення української проблеми.

“Я хотів би провести зустріч з моїми російськими колегами в недалекому майбутньому, але я поки не знаю, в якому форматі це можливо. Я згоден зустрітися з ними, щоб обговорити подальші кроки (за рішенням проблеми України – ІФ), якщо Росія всерйоз захоче домогтися прогресу”, – йдеться в заяві Волкера на сайті сенату США.

“Ми сподіваємося, що Росія обере мир (в Україні) і буде працювати з нами над припиненням бойових дій”, – підкреслив він.

При цьому Волкер запевнив, що Росія не намагається імплементувати Мінські домовленості, на відміну від України. За словами представника Держдепартаменту США підтримують роботу за рішенням українського кризи в нормандському форматі, на рівні ОБСЄ і Тристоронньої контактної групи.

“На жаль, Росія в останні 18 місяців не рухалася вперед і не виявляла інтересу до прогресу”, – зазначив він, говорячи про позицію Москви щодо України.

Нагадаємо, спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер анонсував намір відвідати Київ протягом найближчих тижнів. За його словами, метою візиту буде підготовка переговорів президентів України і США у Вашингтоні.

Джерело: Народна Правда