Філарет відмовився визнавати ПЦУ та заявив про відновлення УПЦ КП

Главою УПЦ КП залишиться Філарет

Філарет відмовився визнавати ПЦУ та заявив про відновлення УПЦ КП
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

На “помісному соборі Української православної церкви Київського патріархату”, який скликав Почесний патріарх Філарет, як і очікувалося, прийняли рішення відновити ліквідовану УПЦ КП.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Українська правда“.

Loading...

Повідомляється, що “собор” скасував рішення, яке прийняли на помісному соборі 15 грудня 2018 року, коли сталося об’єднання українського православ’я і була ліквідована УПЦ КП.

У тексті нової постанови за результатами “собору Філарета від 20 червня” говориться, що:

“Це (собор 15 грудня, – прим.ред) був не помісний собор, а збори підписів архієреїв, одного священика та двох мирян про умовну ліквідацію УПЦ КП, на вимогу вселенського Константинопольського патріарха Варфоломія”.

Зараз у Філарета заявили, що УПЦ КП зареєстрована державним органом і продовжить існувати. Главою УПЦ КП залишиться Філарет.

Філарет відмовився визнавати ПЦУ та заявив про відновлення УПЦ КП

Як повідомлялося раніше, більшість з архієреїв колишньої УПЦ КП, що на об’єднавчому соборі 15 грудня 2018 року влилася в ПЦУ, проігнорували заклики патріарха Філарета.

Напередодні прес-служба Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України опублікувала заборону військовим священикам брати участь у Соборі, який скликав Почесний патріарх Філарет.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...