Наводка АМКУ. ДБР влаштувала обшуки у відомстві Супрун

Адміністративна колегія Антимонопольного комітету України прийняла рішення про скасування процедури закупівлі для розвитку Інституту раку

Наводка АМКУ. ДБР влаштувала обшуки у відомстві Супрун
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Державне бюро розслідувань проводить обшук в МОЗ України та ДП “Будівельний центр МОЗ” у зв’язку з порушеннями при проведенні закупівель в рамках розвитку Інституту раку.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“За рішенням Печерського районного суду міста Києва співробітники Державного бюро розслідувань здійснюють вилучення документів і електронних носіїв у рамках слідчих дій щодо діяльності ДП “Державний будівельний центр МОЗ України”, – сказано в повідомленні.

Напередодні адміністративна колегія Антимонопольного комітету України прийняла рішення про відміну процедури закупівлі для розвитку Інституту раку. Рішення вже набрало чинності і буде опубліковано найближчим часом.

Нагадаємо, 5 квітня ДП “Державний будівельний центр МОЗ” оголосило тендер на розвиток Національного інституту раку з очікуваною вартістю 2,46 млрд гривень. Ознаки потенційних порушень виявив проект “Наші гроші”, проаналізувавши тендерні умови. Це підтвердив внутрішній аудит, проведений міністерством.

Нагадаємо, що в будинку, кінному клубі, а також офісі екс-заступника глави Херсонської ОДА Євгена Рищука проводять обшуки у справі вбивства активістки Катерини Гандзюк. Відомо, що обшуки проводять силовики із Служби безпеки України. Сам Рищук каже, що у постанові суду йдеться про справу вбивства Гандзюк та підпалі Алешковського лісу.

Джерело: Народна Правда